f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Image Alt

Jak zacząć?

Twoja ścieżka do Tutoringu

Zaintrygowany? Sprawdź, co dokładnie może dać Ci współpraca z tutorem! Informacje o ofercie tutoringu na PWr znajdziesz w dedykowanych zakładkach tej strony internetowej (O tutoringu, Tutoring na PWr) i na naszym Fanpage’u. Nieprzekonany? Zapraszamy do zakładki Dlaczego Warto?
Tego właśnie oczekujesz od studiów? Świetnie! Wybierz preferowany rodzaj tutoringu (tutoring akademicki lub tutoring rozwojowy) oraz program dla siebie (Tutoring semestralny lub Tutoring dla wybitnie uzdolnionych) i zgłoś się do programu Tutoring na PWr wysyłając swoje zgłoszenie do wybranego tutora.
Zostałeś zakwalifikowany do programu Tutoring dla wybitnie uzdolnionych? Gratulacje! Na podstronie Wasi tutorzy zajdziesz wizytówki tutorów PWr zawierające podstawowe informacje potrzebne do wyboru Twojego idealnego Tutora (zainteresowania naukowe i zawodowe, oferta tutoringu, dane kontaktowe).
Nie czekaj! Skontaktuj się z Tutorem jeszcze dziś! Napisz maila lub zadzwoń do Tutora, z którym chciałbyś/chciałabyś współpracować i umów się na pierwsze spotkanie. Ważne, abyście znaleźli „wspólny język” i jak najszybciej nawiązali współpracę, która pozwoli Ci osiągnąć jak najwięcej w toku studiów na PWr.
Działaj wg planu! Ustalcie z Tutorem harmonogram regularnych spotkań, na których będziecie mogli omawiać i planować kolejne etapy Twojej edukacji akademickiej, a w późniejszym czasie również rozwoju zawodowego. Skorzystaj z naszego przewodnika, gdzie zaproponowaliśmy przykładowe tematy do rozmowy z Tutorem.
Houston, mamy problem! Jeżeli zmagasz się z kłopotami na uczelni, Tutor z chęcią wesprze Cię radą i/lub pokieruje, gdzie szukać profesjonalnej pomocy w konkretnej sprawie.
Nie zapomnij o mnie – Twój Tutor 🙂 Pozostań w stałym kontakcie z Twoim Tutorem – dzięki niemu otrzymasz systematyczne wsparcie i motywację na drodze swojego rozwoju naukowego i planowania kariery zawodowej.

Tutoring semestralny

Dla wszystkich studentów

Tutoring dla wybitnie uzdolnionych

Dla studentów przyjętych w rekrutacji letniej 2019/2020 i 2020/2021

Tutoring to coś dla Ciebie? Zapraszamy!

Napisz do nas