f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Image Alt

Rekrutacja

Świetnie, że działasz proaktywnie i zdecydowałeś/aś się przystąpić do programu!

“Mistrzowie Dydaktyki”

Aktualnie Politechnika Wrocławska oferuje studentom dwa projekty, w ramach których możesz otrzymać wsparcie Tutora: Tutoring semestralny i Tutoring dla wybitnie uzdolnionych. W ramach każdego z nich prowadzony jest odrębny tryb rekrutacji.
Tutoring semestralny adresowany jest do wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej. Spotkania tutoringowe w ramach Tutoringu semestralnego nie zawsze mają formę indywidualnych rozmów Tutora z Tutee, ale również dyskusji, konsultacji lub zajęć projektowych i laboratoriów prowadzonych w mniejszych grupach. W przypadku tego projektu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Tutorami w celu zasięgnięcia informacji, jaką formę tutoringu oferują. Po kliknięciu w zakładkę Wasi tutorzy użyj filtrowania: Wybierz rodzaj projektu, a następnie projekt semestralny. Wówczas pojawią się Tutorzy, do których będziesz mógł/mogła zaaplikować.
Tutoring dla wybitnie uzdolnionych – projekt długoterminowy, adresowany do najbardziej uzdolnionych studentów, którzy rozpoczęli studia I stopnia w październiku roku akademickiego 2019/2020 lub 2020/2021. Studenci zakwalifikowani do projektu Mistrzowie DydaktykiTutoring dla wybitnie uzdolnionych zostaną o tym poinformowani mailowo. Jeśli znalazłeś/aś się w tym gronie, w zakładce Wasi tutorzy wybierz rodzaj projektu klikając na „długoterminowy”. Wówczas pojawi się lista tutorów, do których możesz wysłać swoje zgłoszenie. Uwaga! W rekrutacji zimowej biorą udział tylko Ci Tutorzy, obok nazwiska których widnieje napis “Tutor Rekrutuje“.
Po wysłaniu zgłoszenia, Tutor może poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania. Wykonaj je i oczekuj na ostateczny wynik rekrutacji. Powodzenia!
REKRUTACJA NA TUTORING DŁUGOTERMINOWY DLA STUDENTÓW WYBITNIE UZDOLNIONYCH ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Tutoring to coś dla Ciebie? Zapraszamy!

Napisz do nas