f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Andrzej Czemplik

Wasi tutorzy   /  Andrzej Czemplik

Dr inż. Andrzej Czemplik

Tutor

Proponuję cykl spotkań, podczas których podejmę się zadania kształtowania indywidualnej ścieżki akademickiej studentów, których ambicją jest opanowanie nie tylko programu studiów, ale też nieznaczne przekroczenie tych ram dla podwyższenia swoich kompetencji w zakresie zbieżnym z zainteresowaniami. Część spotkań odbywała się będzie na terenie realizowanych budów z uczestnictwem w profesjonalnych naradach technicznych bądź w pracowniach projektowych konstruktorów budowlanych.

 

Terminami spotkań mogą być moje godziny konsultacji oraz dodatkowo wyznaczone godziny w uzgodnionych terminach.

Tutoring:

akademicki

Jestem nauczycielem akademickim od ponad 30 lat. Od dawna łączę swoją działalność akademicką z pozauczelnianą działalnością inżynierską. Na ile czas pozwalał, kierowałem, nadzorowałem i zarządza-łem wieloma przedsięwzięciami inżynierskimi (http://www.atc.wroc.pl). Zawsze mnie interesowała – i tak też jest obecnie – praktyczna strona tego co poznałem będąc studentem i co nieustannie studiuję, czyli technologia robót budowlanych oraz zarządzanie przedsięwzięciami budowlanymi. To dwa bliskie sobie obszary praktycznej wiedzy inżynierskiej, których poznanie jest bardzo potrzebne współczesnemu inżynierowi na nowoczesnej budowie. Trochę o tym opowiedziałem w wywiadzie dla jednego z czasopism.

 

Chętnie pomogę pracowitym, aktywnym studentom o podobnych zainteresowaniach zawodowych, poprzez zindywidualizowane techniki dydaktyczne (ang. tutoring), przygotować się do profesjonalnego uczestnictwa w nowocześnie realizowanych inwestycjach budowlanych.

Dr inż. Andrzej Czemplik

Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego

Katedra Budownictwa Ogólnego

email: andrzej.czemplik@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 2369

budynek C-7, pokój 801

 

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?