f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr Anna Borkowska

Wasi tutorzy   /  Anna Borkowska

Dr Anna Borkowska

Tutor

Współpraca w ramach programu tutoringowego będzie się opierać na regularnych, indywidualnych lub organizowanych w kilkuosobowych grupach spotkaniach. Mam nadzieję, że w ich czasie, a także realizując przygotowane dla Ciebie zadania będziesz miała/miał okazję odpowiedzieć sobie na ważne dla Ciebie pytania, sformułować kolejne, poznać, jak pracują i myślą inni ludzie, zweryfikować swoje plany dotyczące studiów i przyszłości zawodowej. Jako psycholog mogę wesprzeć Cię w Twojej ścieżce rozwoju osobistego i rozwoju jako studenta. Równocześnie proponuję Ci współpracę w obszarze badań z zakresu psychologii oraz nauk o zarządzaniu, które aktualnie realizuję. Chętnie pomogę Ci także w zaplanowaniu i realizacji Twoich własnych projektów i badań z tego obszaru.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

W swojej pracy naukowej zajmuję się społecznym i psychologicznym kontekstem aktywności zawodowej: well-beingiem i zaangażowaniem w pracę, postawami wobec pracy i organizacji, wartościami realizowanymi w pracy zawodowej i emocjami przeżywanymi w niej. Ostatnio moje zainteresowania dotyczą także funkcjonowania osób z niepełnosprawnością i edukacji włączającej. Biorę aktywny udział w projektach uczelnianych dotyczących tych zagadnień, a także tych, których celem jest podwyższanie jakości naszej pracy – szczególnie pracy dydaktycznej. Jestem także jedną z założycielek Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. Niezwykle cenię sobie interdyscyplinarność badań i zespołów, w których pracuję.

psychologia

well-being

zaangażowanie w pracę i organizację

kultura i wartości organizacji

dostępność

Dr Anna Borkowska

Wydział Informatyki i Zarzadzania

Katedra Systemów Zarzadzania i Rozwoju Organizacji

ul. Smoluchowskiego 25, bud. B1, pok. 415 c

e-mail: anna.borkowska@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 37 57

 

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?