f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Elżbieta Zienkiewicz

Wasi tutorzy   /  Elżbieta Zienkiewicz

Dr inż. Elżbieta Zienkiewicz

Tutor / nauki przyrodnicze

Jeśli lubisz stawiać sobie pytania i zastanawiać się nad odpowiedziami, obrazoburczo podważać autorytety, uniwersytet jest dla tego najlepszym miejscem swobodnej wymiany myśli i opinii. Jeśli zaś brakuje Ci do tego odwagi, możesz potrenować w bezpiecznym otoczeniu, bez lęku o potknięcia i błędy. Tutoring oznacza dla mnie jednocześnie: wsparcie i wyzwania. Dłoń wyciągniętą, by pomoc w eksploracji otoczenia, szczególnie na styku obszarów mikroświata fizyki, chemii i biologii.

 

Być może jest coś, co chcesz umieć robić. Coś ważnego dla swojej przyszłej pracy, nauki, frajdy, po prostu dla Ciebie… Być może nie bardzo wiesz jak się za to zabrać, a być może wydaje się to zbyt trudne, skomplikowane czy wymagające czasu. Ten czas upłynie i tak, ale możesz spędzić go na regularnych spotkaniach, w trakcie których rozwiniesz zręczność prowadzenia dyskusji, wyrażania i uzasadniania własnego zdania, prezentacji wiedzy czy redagowania tekstów, nie tylko naukowych. Tutoring oznacza także wolność, więc wybór dziedziny wiedzy i umiejętności, nad którymi będziemy pracować, w pełni należy do Ciebie.

Oferuję tutoring akademicki, z elementami rozwojowego.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Prowadzę wykłady, ćwiczenia obliczeniowe i laboratoryjne z fizyki oraz ćwiczenia obliczeniowe i laboratoryjne z chemii fizycznej. Administruję wrocławską gałęzią międzynarodowego (Francja, Polska, Włochy) programu dwuletnich studiów magisterskich „Erasmus Mundus Chemical nanoengineering”. Biorę udział w programie Continuing Professional Development w Instytucie Edukacji University College London (UCL) w ramach programu „Mistrzowie Dydaktyki” oraz „Szkoła Edukacji Spersonalizowanej”.

modelowanie molekularne

fizykochemia ciała stałego

mechanika statystyczna

Dr inż. Elżbieta Zienkiewicz

Wydział Chemiczny

Katedra Chemii Fizycznej i Kwantowej

ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, bud. A2, pok. 414

e-mail: elzbieta.zienkiewcz@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 40 35

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?