f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Igor Gisterek

Wasi tutorzy   /  Igor Gisterek

Dr inż. Igor Gisterek

Tutor / inżynieria lądowa i transport

Zachęcam do skorzystania z mojej propozycji tutoringu akademickiego. W jego ramach oferuję cykl spotkań, które wesprą Cię w realizacji indywidualnego projektu, w wybranym przez Ciebie temacie z dziedziny, którą się zajmuję. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz wykroczyć poza zakres tutoringu akademickiego, możemy uzupełnić go o wybrane elementy tutoringu rozwojowego.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Prowadziłem lub prowadzę zajęcia w formie wykładów, ćwiczeń projektowych i laboratoriów dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich. Tematyka tych kursów dotyczy przede wszystkim budowy dróg szynowych, ale staram się pokazać poza niezbędnymi faktami również zagadnienia powiązane: jak transport wpływa na nasze życie, co ciekawego można zobaczyć podczas bliższych i dalszych wyjazdów, kiedy miały miejsce lub spodziewamy się istotnych przemian w transporcie wraz z ich przyczynami, oraz gdzie i jak szukać dalszych informacji.

 

Moje badania naukowe dotyczą kilku obszarów. Należą do nich m.in.:

  • budowa nawierzchni szynowych podsypkowych i bezpodsypkowych,
  • zastosowanie nowoczesnych materiałów do ich ulepszania,
  • ocena stanu torów, z próbą prognozowania przyszłej kondycji,
  • poprawa bezpieczeństwa pasażerów podczas wsiadania na przystanku,
  • optymalizacja wykorzystania infrastruktury, w sensie technicznym i organizacyjnym.

 

Podczas mojej pracy udało mi się opracować kilka nowatorskich rozwiązań, które zostały objęte ochroną patentową. Akurat ten aspekt działalności naukowej uważam za szczególnie ciekawy, polega bowiem na stworzeniu lub odkryciu czegoś, czego wcześniej nie wymyślono. Ponadto, będąc studentem, założyłem koło naukowe – Koło 1435, którego obecnie jestem opiekunem. Skupia ono osoby, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności poza zakres oferowany na studiach. Realizacja tego celu odbywa się przez spotkania, wykłady z dyskusją, szkolenia i wyjazdy naukowo – studialne.

budownictwo

drogi szynowe

drogi kolejowe

tramwaj

kolej

metro

Dr inż. Igor Gisterek

Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego,

Katedra Mostów i Kolei

email: igor.gisterek@pwr.edu.pl,

tel.: 71 320 45 56,

pok. 1.17 bud. H-3 (kampus główny)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?