f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr hab. inż. Joanna Cabaj

Wasi tutorzy   /  Joanna Cabaj

Dr hab. inż. Joanna Cabaj

Tutor / inżynieria chemiczna

Ważną częścią mojej pracy jest działalność dydaktyczna – prowadzę zajęcia ze studentami biotechnologii, chemii oraz inżynierii chemicznej i procesowej, jestem promotorem prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich, a także opiekunem otwartych przewodów doktorskich. W roku akademickiego 2019/2020 rozpoczęłam również działania o profilu tutoringu akademickiego, do których serdecznie zapraszam.

Tutoring:

akademicki

W moim dorobku naukowym znajdują się nie tylko publikacje o charakterze naukowym, ale również opracowania materiałów dydaktycznych z zakresu produktów pochodzenia naturalnego oraz podstaw diagnostyki (m.in. sensoryki). Rozwijam swoje zainteresowania i umiejętności dydaktyczne uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. W pracy dydaktycznej cenię sobie pracę indywidualną ze studentem lub małą grupą studentów i do takich spotkań zachęcam (oczywiście terminy spotkań ustalane będą indywidualnie).

biosensoryka

sensory chemiczne

mikroczujniki

diagnostyka analityczna

Dr hab. inż. Joanna Cabaj

Wydział Chemiczny

Katedra Chemii Organicznej i Medycznej (K20)

email: joanna.cabaj@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 4641

budynek A-2, pokój 15 (kampus główny)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?