f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Justyna Krawczyk

Wasi tutorzy   /  Justyna Krawczyk

Dr inż. Justyna Krawczyk

Tutor / inżynieria mechaniczna

Oferuję możliwość indywidualnych spotkań turoskich, które będą okazją do rozwoju i poszerzenia wiedzy oraz zainteresowań w zakresie budowy i eksploatacji maszyn, grafiki inżynierskiej, zapisu konstrukcji, modelowania komputerowego,  układów hydraulicznych oraz tworzyw sztucznych.  Chętnie pomogę Ci także w zaplanowaniu i realizacji Twoich własnych projektów i badań z tego obszaru. Terminy będziemy uzgadniać indywidualnie.

Tutoring:

akademicki

Jestem nauczycielem akademickim z ośmioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę ćwiczenia, projekty, laboratoria oraz prace dyplomowe w zakresie podstaw konstrukcji maszyn, grafiki inżynierskiej, rysunku technicznego oraz zapisu konstrukcji. Zawodowo interesuję się hydrauliką siłową, w szczególności projektowaniem pomp hydraulicznych z tworzyw sztucznych. Biorę udział w programie Continuing Professional Development w Instytucie Edukacji University College London (UCL) w ramach programu „Mistrzowie Dydaktyki”.

budowa i eksploatacja maszyn

modelowanie komputerowe

układy hydrauliczne

tworzywa sztuczne

Dr inż. Justyna Krawczyk

Wydział Mechaniczny

Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Układów Mechatronicznych

email: justyna.krawczyk@pwr.edu.pl 

tel.: 71 320 31 12

budynek B5, pokój 209a

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?