f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr Kamila Ludwikowska

Wasi tutorzy   /  Kamila Ludwikowska

Dr Kamila Ludwikowska

Tutor / nauki o zarządzaniu i jakości

Jeśli wiesz, co Cię interesuje i w jakim kierunku chcesz się rozwijać, zapraszam Cię na tutoring akademicki, nasze spotkania mogą dotyczyć rozwijania Twoich kompetencji w zakresie: nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w zakresie rozwijania potencjału pracy i rozwoju pracowników, zachowań organizacyjnych, w szczególności przywództwa, stylów kierowania, oraz psychologicznych determinantów zachowań jednostek. Ponadto każdy wybrany przez Ciebie temat rozwiniemy o aspekty wielokulturowości w zarządzaniu.

Jeśli jednak nie wiesz do końca, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, ale czujesz potrzebę rozwoju, zapraszam Cię na tutoring rozwojowy, gdzie wspólnie odkryjemy Twój potencjał, preferencje i wyznaczymy drogę ich rozwoju i wykorzystania.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Jestem praktykiem zarządzania, psychologiem, wykładowcą i badaczem akademickim, menedżerem projektów międzynarodowych, ale przede wszystkim pasjonatem świata, kultur, i ludzi, dlatego jeśli Ty również masz podobne zainteresowania, zapraszam Cię do wspólnej podróży w rozwijaniu Twojego potencjału.

Prowadzę zajęcia z zakresu: zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania w organizacji, zarządzania zespołami pracowniczymi, autoprezentacji

Prowadzę badania naukowe w zakresie: zarządzanie zasobami ludzkimi, w szczególności w zakresie rozwijania potencjału pracy i rozwoju pracowników; zachowania organizacyjne, w szczególności przywództwo, psychologiczne determinanty zachowań jednostek; wielokulturowość w zarządzaniu; innowacyjne metody w nauczaniu, profesjonalny rozwój kadry dydaktycznej w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Prowadzę projekty międzynarodowe ukierunkowane na podnoszenie standardów nauczania w krajach azjatyckich (głównie Indie) poprzez tworzenie centrów doskonalenia nauczycieli akademickich (www.cabcin.pwr.edu.pl; www.fraction.pwr.edu.pl)

zarządzanie zasobami ludzkimi

rozwój i doskonalenie

edukacja

międzykulturowość

Dr Kamila Ludwikowska

Wydział Informatyki i Zarządzania

Katedra Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji

email: kamila.ludwikowska@pwr.edu.pl

tel.: +48 695 350 477

budynek B4 pokój 306

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC 🙁 (Tutoring dla wybitnie uzdolnionych)

OTWARTY NABÓR NA TUTORING SEMESTRALNY

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?