f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Mgr inż. Łukasz Pajewski

Wasi tutorzy   /  Łukasz Pajewski

Mgr inż. Łukasz Pajewski

Tutor / technika laserowa

Co mogę dla Ciebie zrobić? Będę tym, kogo potrzebujesz. Moim zadaniem jest Cię wysłuchać, poznać, zrozumieć i być przy Tobie jeśli zdecydujesz się na rozwój. Radzić i zwracać uwagę na rzeczy, które mógłbyś przeoczyć.

 

Skupiam się głównie na umiejętnościach miękkich. Wiem doskonale czym jest nieśmiałość i jak bardzo paraliżuje strach przed wystąpieniem publicznym. Jak trudno jest odmówić komuś przysługi kiedy człowiek czuje ten wewnętrzny niepokój. Jak strach przed zrobieniem czegoś może powodować, że odkładamy to w nieskończoność, chociaż tak bardzo chcielibyśmy już to zrobić. Sam tego doświadczyłem i przepracowałem spędzając długie godziny na szkoleniach i poświęcając czas na pracę nad sobą. Dzięki temu wiem kim jestem i jak sobie z tym radzić. Jeśli chcesz mogę pomóc z tym i Tobie. Skoro już wiesz, że coś Ci przeszkadza to znaczy, że dużą część pracy masz już za sobą. Pomogę Ci zrozumieć, dlaczego zachowujesz się tak, a nie inaczej i nauczę jak sobie z tym radzić.

 

Oczywiście mogę Cię również poprowadzić ścieżką naukowca. Zajmuję się budową układów laserowych na bazie światłowodów. Obecnie pracuję nad układami laserowymi generującymi w zakresie średniej podczerwieni, które mogą posłużyć jako skalpele chirurgiczne, źródła światła do czujników gazów cieplarnianych, czy też zostać wykorzystane w komunikacji w wolnej przestrzeni. Z przyjemnością przekażę Ci swoją wiedzę na ten temat jak i nauczę jak korzystać ze sprzętu laboratoryjnego, zebrać i obrobić dane z eksperymentu czy też napisać swoją publikację.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Nauczyciel z powołania. Tak mówią o mnie inni. Już od młodzieńczych lat uwielbiałem rozmawiać z ludźmi i pomagać im osiągnąć swoje cele. Teraz wiem jak to się nazywa. Jestem Tutorem! A od 2019 r. posiadam do tego uprawnienia. Wierzę również, że człowiek uczy się całe życie i tylko on decyduje kiedy przestać się rozwijać. Dlatego wciąż się szkolę i zdobywam nowe umiejętności. Oprócz tutoringu przeszedłem szkolenia m.in. z design thinking, action learning, wystąpień publicznych, coachingu, asertywności, radzenia sobie ze stresem i wielu, wielu innych przydatnych aspektów, które mogą być przydatne podczas Twojej drogi do osiągnięcia celu.

 

Posiadam również bogate doświadczenie naukowe (zarówno publikacyjne jak i projektowe). Nie porzuciłem badań i prac w projektach naukowych i przemysłowych, chociaż moim konikiem wciąż jest nauczanie

tutoring rozwojowy i akademicki

rozwój osobisty

lasery światłowodowe

średnia podczerwień

Mgr inż. Łukasz Pajewski

mgr inż. Łukasz Pajewski

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Katedra Telekomunikacji i Teleinformatyki K34

budynek C-16, P06

email: lukasz.pajewski@pwr.edu.pl

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?