f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Magdalena Wojtków

Wasi tutorzy   /  Magdalena Wojtków

Dr inż. Magdalena Wojtków

Tutor / inżynieria biomedyczna / inżynieria mechaniczna

Każdy z nas jest inny, posiada odmienną kombinację talentów, mocnych jak i słabych stron. To wszystko czyni nas wyjątkowymi. Dodatkowo daje także możliwość pracy nad różnymi aspektami i kompetencjami.

 

Prowadzony przeze mnie cykl spotkań tutorskich, obejmuje tutoring akademicki, rozwojowy bądź ich połączenie. To, w którą stronę pójdziemy wyniknie z Twoich potrzeb.

 

Obszar naukowy, którym się zajmuję związany jest z biomechaniką kręgosłupa, biomechaniką sportu oraz zastosowaniem metod addytywnych w medycynie. Osobiście chętnie rozwijam swoją wiedzę i podejmuję nowe wyzwania. Jeśli więc Twoje zainteresowania również związane są z inżynierią biomedyczną i posiadasz w sobie chęć oraz gotowość do ich zgłębienia, zapraszam Cię serdecznie do współpracy.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

  • Jestem certyfikowanym tutorem akademickim i mentorem rozwoju osobistego.
  • Jako nauczyciel i wykładowca akademicki prowadzę zajęcia z zakres m.in. biomechaniki sportu, bioniki, mechaniki i wytrzymałości, mechatroniki w medycynie, systemów wspomagania operacji medycznych.
  • Jestem opiekunem projektów realizowanych w ramach Międzywydziałowego Koła Naukowego Biomechaników o akronimie „CyBioRg”. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.
  • Zawodowo realizuję się w licznych projektach badawczo-rozwojowych oraz badaniach z zakresu biomechaniki kręgosłupa i płytki granicznej.

inżynieria biomedyczna

biomechanika kręgosłupa

biomechanika sportu

tomografia komputerowa

technologie addytywne w medycynie

Dr inż. Magdalena Wojtków

Wydział Mechaniczny

Katedra Mechaniki, Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej

ul. Łukasiewicza 7/9, budynek B5, pokój 109

email: magdalena.wojtkow@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 27 13

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?