f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr hab. Agnieszka Tubis

Wasi tutorzy   /  Agnieszka Tubis

Dr hab. Agnieszka Tubis

Tutor / inżynieria mechaniczna

Zastanawiasz się, czy wybrać tutoring akademicki, czy akademicko – rozwojowy, jaki ma być temat naszych rozmów, czy terminy spotkań będą dla Ciebie dogodne? To wszystko ustalimy w trakcie naszych początkowych spotkań, kiedy będziemy się wzajemnie poznawać. Moje obszary badawcze to szeroko rozumiana logistyka (zaopatrzenie, produkcja, dystrybucja, magazyny i transport), analiza i zarządzanie ryzykiem oraz systemy wspomagania decyzji. Ale nie zamykam się tylko na te tematy. Możemy wspólnie zgłębić zagadnienia naukowe, które dla nas obojga będą czymś zupełnie nowym.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Wyznaję zasadę, że nauka powinna służyć przemysłowi. Dlatego w swojej karierze badawczej i dydaktycznej zawsze stawiałam na połączenie tych „dwóch światów”. Z prowadzonych badań naukowych o charakterze teoretycznym i wdrożeniowym pozyskuję wiedzę o modelach, koncepcjach i narzędziach, które mogę zaimplementować w systemach technicznych. Z prowadzonych przeze mnie projektów konsultingowych i treningów biznesowych czerpię wiedzę o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw. Całą tę wiedzę staram się przekazać moim studentom tak, aby jak najlepiej przygotować ich do kariery zawodowej zarówno w przemyśle, jak i na uczelni.

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC 🙁 

Dr hab. Agnieszka Tubis

Wydział Mechaniczny

Katedra Eksploatacji Systemów Technicznych

email: agnieszka.tubis@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 34 27

budynek B8, pokój 44 (kampus przy ul. Smoluchowskiego)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?