f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr Aneta Tarczewska

Wasi tutorzy   /  Aneta Tarczewska

Dr Aneta Tarczewska

Tutor / nauki chemiczne

Jeśli interesują Cię procesy komórkowe zapraszam na spotkania w ramach tutoringu akademickiego. Jestem gotowa przekazać Ci swoją wiedzę z zakresu biologii molekularnej, manipulacji materiału genetycznego, biochemii białek oraz wprowadzić Cię w świat laboratoriów.

 

Indywidualne spotkania odbywały się będą w bud. F4 w uzgodnionym wspólnie terminie.

Tutoring:

akademicki

Jako nauczyciel akademicki prowadzę różne formy zajęć m.in. z biochemii, inżynierii genetycznej, enzymologii oraz kultur tkankowych. Lubię pracę z grupą studentów, lecz najbardziej cenię sobie pracę, jako opiekun prac dyplomowych. Ta forma pozwala mi na modulowanie procesu nauczania do indywidualnych potrzeb studenta tak, aby wyniki pracy były jak najlepsze.

Jako naukowiec, pracuję w laboratorium biologii molekularnej. Ekspresjonuję białka rekombinowane w układzie prokariotycznym i eukariotycznym. Oczyszczam je przy pomocy technik chromatograficznych i eksperymentuję! Dążę do poznania ich właściwości molekularnych i zrozumienia funkcji komórkowych. Szczególnie interesują mnie te białka, które są regulatorami transkrypcji i stanowią składnik bezbłonowych ciałek komórkowych.

Dr Aneta Tarczewska

Wydział Chemiczny

Katedra Biochemii, Biologii Molekularnej i Biotechnologii

email: aneta.tarczewska@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 63 34

budynek F4, pokój C18 (kampus przy ul. Gdańskiej)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?

Sprawdź moje posty

  • Chcę Ci opowiedzieć historię Magdy, która dzięki swojej pracy, zaangażowaniu i wytrwałości, osiągnęła zamierzony cel – stała się prawdziwym badaczem. Proaktywna postawa i odkryty talent pozwoliły jej zdobyć wymarzoną pracę. Moja relacja z Magdą to modelowy przykład współpracy w tutoringu akademickim.

  • Zmieniamy się dla Ciebie! Mamy świadomość, że edukacja na Politechnice Wrocławskiej potrzebuje dziś świeżego spojrzenia. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych studentów dodatkową formę wsparcia w rozwoju naukowym i zawodowym – tutoring. O jego początkach na PWr przeczytasz w poniższym wpisie.