f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Anita Ptak

Wasi tutorzy   /  Anita Ptak

Dr inż. Anita Ptak

Tutor / inżynieria mechaniczna

Oferuję Ci przestrzeń do rozwoju zarówno w obszarze tutoringu rozwojowego, jak i akademickiego. Proponuję wspólną podróż w zagadnienia związane z tribologią materiałów (tarciem, zużywaniem i smarowaniem nie tylko w maszynach  i urządzeniach, ale również w żywych organizmach), jak i wykorzystaniem tworzyw sztucznych w praktycznych zastosowaniach. Gdy uznasz, że bardziej interesuje Cię obszar rozwoju umiejętności miękkich, możemy obrać i ten kierunek.

 

Do wspólnej podróży wniosę swój czas i zaangażowanie. Pomogę ustalić Ci cele i priorytety oraz opracować plan działania, by skutecznie i w zgodzie z sobą osiągnąć to, co zostało założone.

 

Proponuję Ci cykl spotkań, na których będziemy między innymi szukać Twoich talentów, budować Twoje mocne strony, poddawać refleksji wszystko, nad czym będziemy pracować. Termin spotkań ustalimy indywidualnie, żeby nie kolidował z Twoimi innymi ważnymi aktywnościami akademickimi, czy życiowymi.

 

To jak? W jaką podróż chciałbyś się wybrać?

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Pracuję ze studentami studiów inżynierskich i magisterskich już od ponad 10-ciu lat. Prowadzę wszystkie rodzaje zajęć dydaktycznych, jednak najbardziej cenię sobie współpracę indywidualną z dyplomantami. Jestem certyfikowanym tutorem i praca 1:1 daje mi najwięcej satysfakcji.

tribologia

tarcie

zużywanie

smarowanie

tworzywa sztuczne

recykling

biotribologia

niskie temperatury

Dr inż. Anita Ptak

Wydział Mechaniczny

Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Układów Mechatronicznych

email: anita.ptak@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 40 53

budynek B5, pokój 206 (kampus przy ul. Łukasiewicza)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?