f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Anna Woźna

Wasi tutorzy   /  Anna Woźna

Dr inż. Anna Woźna

Tutor / inżynieria materiałowa, inżynieria biomedyczna

Witam serdecznie,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tutoringu akademickiego o dość szerokich ramach tematycznych, skierowanego do osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na styku różnych dyscyplin.

Tutoring:

akademicki

Moje doświadczenie zawodowe zaczyna się od pracy w działach usprawnień w przedsiębiorstwach produkcyjnych o szczególnych wymaganiach (przemysł farmaceutyczny). W roku 2010 rozpoczęłam realizację pracy doktorskiej w zakresie opracowania charakterystyk materiałowych kompozytów bioresorbowalnych przeznaczonych na uzupełnienia kości, z zastosowaniem zaawansowanych metod wytwarzania: druku 3D. W trakcie realizacji doktoratu, a także po obronie, pracowałam w szeregu projektów badawczo-rozwojowych w zakresie: druku 3D, Industry 4.0, gospodarki cyrkularnej. Ponadto regularnie staram się odwiedzać uniwersytety na całym świecie, gdzie prowadzę krótkie cykle zajęć warsztatowych. To doświadczenie pozwala realizować mi także moje prywatne hobby, czyli podróżowanie oraz poznawać struktury i zwyczaje jednostek edukacyjno – badawczych w różnych zakątkach globu. Do moich pasji należy też szereg aktywności związanych z górami – od wędrowania, do różnych odmian narciarstwa.

Dr inż. Anna Woźna

Wydział: Mechaniczny

Katedra Technologii Laserowych, Automatyzacji i Organizacji Produkcji (K-62)

email: anna.wozna@pwr.edu.pl

tel. 71 320 20 56

Budynek B-4, pokój 3.35, Łukasiewicza 5

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?