f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. arch. Elżbieta Grodzka

Wasi tutorzy   /  Elżbieta Grodzka

Dr inż. arch. Elżbieta Grodzka

Tutor / architektura i urbanistyka

Pracę rozpoczęłam jako asystent architekta w 2006 r. Od sześciu lat posiadam uprawnienia i prowadzę własne studio projektowe. Działalność dydaktyczną na uczelni wyższej rozpoczęłam w 2010 r. w Zakładzie Rysunku i Malarstwa, a następnie w  Katedrze Architektury i Rewaloryzacji Krajobrazu Kulturowego. Pracowałam również w Polskim Ośrodku Rozwoju Technologii (PORT, dawniej Wrocławskie Centrum Badań i Transferu Technologii EIT+) jako animator ds. współpracy nauki z biznesem. W 2012 r. wzięłam udział w programie stażowo-szkoleniowym TOP500 Innovators w Stanford University w USA, prowadzonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Rodzaj prowadzonych zajęć dydaktycznych: Projektowanie konserwatorskie, Historia i Konserwacja Zieleni, warsztaty projektowe wykorzystujące metodę Design Thinking (we współpracy z Politechniką Warszawską)

 

Obszar badań: współczesna przestrzeń edukacyjna, adaptacje obiektów zabytkowych, architektura i konserwacja po II wojnie światowej, psychologia architektury

architektura

konserwacja

współpraca z biznesem

Dr inż. arch. Elżbieta Grodzka

Wydział Architektury

Katedra Architektury i Rewaloryzacji Krajobrazu Kulturowego

email: elzbieta.grodzka@pwr.edu.pl

E1/142b/kampus ul. B. Prusa

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?