f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Joanna Iwko

Wasi tutorzy   /  Joanna Iwko

Dr inż. Joanna Iwko

Tutor / nauki o zarządzaniu i jakości

W ramach projektu proponuję tutoring rozwojowy z elementami naukowymi w obszarach moich zainteresowań badawczych. Zapraszam tych z Państwa, którzy chcieliby stać się bardziej świadomymi i spełnionymi zawodowo i prywatnie ludźmi, odważnie kroczącymi przez życie i zmieniającymi na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. Tutoring będzie krokiem w kierunku większej samodzielności, odpowiedzialności i wrażliwości na świat i drugiego człowieka oraz lepszego wykorzystania swoich talentów, które mogą służyć innym.

W obszarze merytorycznym, chętnie będę przewodnikiem w obszarze nauk o zarządzaniu i jakości. W ramach tutoriali, możemy pracować również nad rozwojem osoby jako przyszłego pracownika, czy też menedżera w organizacji, która buduje na jakości, zaufaniu i wartościach oraz daje szansę na integrację obszaru fizycznego, emocjonalnego, umysłowego i duchowego wszystkim jej członkom.

 

Możemy w ramach spotkań podjąć próbę określenia potencjału, priorytetów, wartości oraz tego, co hamuje realizację celów. Bazując na osobistym potencjale i doświadczeniu, możemy poszukać odpowiedzi na pytanie o rolę i miejsce człowieka we współczesnej organizacji, człowieka, którego nie zadawala przeciętność! Oczywiście to tylko jedna z wielu możliwych opcji w ramach naszej współpracy.

 

Tutoriale są dla mnie okazją do spersonalizowanej, indywidualnej współpracy ze studentem i poprzez to okazją do wzajemnego rozwoju, odkrywania ciekawych odpowiedzi w zakresie rozwojowym i merytorycznym. Są sposobem towarzyszenia człowiekowi w stawaniu się lepszą wersją swojego „Ja”.
Z każdą osobą ustalimy terminy i miejsca indywidualnych spotkań.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

  • zarządzanie jakością
  • przedsiębiorczość
  • organizacje turkusowe
  • ubezpieczenia
  • zarządzanie projektami

zarządzanie jakością

człowiek w organizacji

rozwój osobisty

Dr inż. Joanna Iwko

Wydział Informatyki i Zarządzania
Katedra Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji
email: joanna.iwko@pwr.edu.pl
tel.: 71 320 23 62
budynek B-1, pokój 311c

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?