f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr hab. inż. Katarzyna Jach

Wasi tutorzy   /  Katarzyna Jach

Dr hab. inż. Katarzyna Jach

Tutor / nauki o zarządzaniu i jakości

Naszą wspólną pracę wyobrażam sobie jako indywidualne spotkania, ale jeśli tak wolisz – możemy spotykać się w kilkuosobowej grupie w indywidualnie ustalonych terminach. Zależy mi na regularności naszych spotkań.

 

Jeśli będziesz tego chcieć, wspólnie możemy popracować nad Twoim rozwojem, talentami i zainteresowaniami. Mam kilka własnych pomysłów na tutoring akademicki, ale chętnie zapoznam się z Twoimi propozycjami. Moje pomysły wynikają z moich doświadczeń, a także podejmowanych przeze mnie tematów badawczych i projektów, masz więc szansę pomóc w rozwiązaniu aktualnych problemów.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Systematycznie prowadzę kursy z zakresu Fizyki Środowiska Pracy (w języku polskim i angielskim), dodatkowo również z problemów obszaru Zarządzania (Podstawy Zarządzania, Koncepcje Zarządzania, Principles of Business). Ukończyłam Szkołę Tutorów I stopnia oraz biorę udział w programie Continuing Professional Development w Instytucie Edukacji University College London (UCL) w ramach programu „Mistrzowie Dydaktyki”.

ergonomia

interakcja człowiek - komputer

zarządzanie różnorodnością

projektowanie uniwersalne

niepełnosprawni

Dr hab. inż. Katarzyna Jach

Wydział Informatyki i Zarzadzania

Katedra Systemów Zarzadzania i Rozwoju Organizacji

ul. Smoluchowskiego 25, bud. B1, pok. 415 c

e-mail: katarzyna.jach@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 37 57

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?