f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Marta Laska

Wasi tutorzy   /  Marta Laska

Dr inż. Marta Laska

Tutor

Zapraszam do współpracy w ramach tutoringu akademickiego. Jest to metoda wsparcia Twojego rozwoju, wymaga dużego zaangażowania, ale pozwoli Ci wypracować własny obszar zainteresowań naukowych i punkt widzenia w wybranych tematach. Nauczysz się samodzielnie definiować cele, poszukiwać źródeł, prezentować swoje poglądy. Odnajdziesz swoje mocne strony.

 

Będziesz mogła/mógł uczestniczyć w projektach lub zgłębiać dodatkową wiedzę teoretyczną. Będziesz miał/-a okazję nawiązać kontakt ze studentami z zagranicy.

 

Nasze spotkania mogą mieć charakter indywidualny lub grupowy, ich terminy oraz lokalizacja będą ustalane indywidualnie.

Tutoring:

akademicki

Pracuję na PWr ponad 10 lat, w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka; głównie w tematyce instalacji grzewczych i nieprzemysłowych źródeł ciepła. Moim obszarem zainteresowań jest wpływ parametrów środowiska wewnętrznego na poziom komfortu cieplnego użytkowników i mieszkańców budynków i ich funkcjonowanie – w tym kierunku się specjalizuję i podejmuję prace badawcze. Jestem również koordynatorem międzynarodowej wymiany akademickiej na wydziale i wykładowcą szkoły letniej dla studentów z zagranicy, dlatego będę Cię motywować do uczestnictwa w programach wymiany studenckiej.

Dr inż. Marta Laska

Wydział Inżynierii Środowiska

Katedra Klimatyzacji, Ogrzewnictwa, Gazownictwa i Ochrony Powietrza

email: marta.laska@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 3109

budynek C6  pokój 343 (kampus Główny)

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?