f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Paweł Piórkowski

Wasi tutorzy   /  Paweł Piórkowski

Dr inż. Paweł Piórkowski

Tutor / inżynieria mechaniczna

Oferuję pełen zakres tutoringu: rozwojowy, akademicki lub akademicko-rozwojowy, w zależności od Twoich potrzeb.

 

W ramach pracy naukowej zajmuję się głównie obrabiarkami skrawającymi, a w szczególności oceną dokładności i energochłonności obrabiarek sterowanych numerycznie. Zajmuję się również szeroko pojętą obróbką skrawaniem, projektowaniem procesów technologicznych, technologią i automatyzacją montażu, zarządzeniem wiedzą, a nawet modelowaniem obrabiarek.

 

Jeżeli Twoje zainteresowania pokrywają się choć częściowo z moim obszarem pracy myślę, że powinniśmy się jakoś dogadać. Jestem w stanie się dostosować. W ramach tutoringu rozwojowego natomiast, uważam, że będę Ci w stanie choć trochę pomóc w każdej kwestii, nad którą chciałbyś popracować.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

Od 6 lat pracuję jako nauczyciel akademicki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Od 2 lat, odkąd ukończyłem Szkołę Tutorów, organizuję tutoringi dla studentów, zarówno rozwojowe, jak i akademickie. Aktualnie jestem opiekunem naukowym w programie Wybitnie Uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej oraz uczestniczę w projekcie Mistrzowie Dydaktyki, w ramach którego odbyłem tygodniowe warsztaty na Uniwersytecie Ghent. Ukończyłem też wiele kursów w ramach projektu Innowacyjna Uczelnia – Innowacyjny Nauczyciel, którymi nie będę Cię w tej chwili zanudzał… Mam otwartą głowę i staram się ciągle uczyć i rozwijać. Mam nadzieję, że podobnie, jak Ty!

obrabiarki sterowane numerycznie

modelowanie obrabiarek

technologia montażu

automatyzacja montażu

obróbka skrawaniem

projektowanie procesów technologicznych

zarządzanie wiedzą

Dr inż. Paweł Piórkowski

Wydział Mechaniczny

Katedra Obrabiarek i Technologii Mechanicznych

e-mail: pawel.piorkowski@pwr.edu.pl

Polecam także kontakt przez MS Teams. W trakcie semestru to tam można mnie zastać najczęściej.

Pokój 3.26 Budynek B4

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?