f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Anna Stanclik

Wasi tutorzy   /  Anna Stanclik

Dr inż. Anna Stanclik

Tutor / inżynieria chemiczna

Naukowiec, wykładowca, projektant kariery, tutor z pasją do pomagania ludziom. Moje zainteresowania pozanaukowe od psychologii poprzez innowacje i nowe technologie po zarządzanie potencjałem ludzkim i edukacją, pomagają mi w pracy z drugim człowiekiem.

 

Chętnie podejmuję nowe wyzwania. Obszar naukowy, którym się zajmuję dotyczy przede wszystkim technologii chemicznej nieorganicznej (recykling fosforu i produkcja nawozów) oraz krystalizacji przemysłowej z roztworu. Jeśli Ciebie również interesują tematy związane z innowacjami w przemyśle i chcesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze – zapraszam.

 

Przygotowałam dla Ciebie cykl spotkań tutorskich, których celem jest zarówno rozwój Twoich zainteresowań akademickich jak i kompetencji miękkich tj. samoświadomość, pewność siebie, umiejętność wyszukiwania i selekcjonowania informacji, kreatywność i myślenie analityczne.

Tutoring:

akademicki

rozwojowy

  • Kierownik Projektów “Mistrzowie Dydaktyki / Wdrożenie modelu tutoringu na PWr”
  • Prowadzę zajęcia m.in. z zakresu: projektowania instalacji przemysłowych, projektowania procesów chemicznych, krystalizacji przemysłowej
  • Prowadzę badania naukowe w obszarze: recyklingu fosforu, krystalizacji struwitu, produkcji nawozów. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.
  • Jestem certyfikowanym tutorem akademickim oraz projektantem kariery. Biorę udział w programie Continuing Professional Development w Instytucie Edukacji University College London (UCL) w ramach programu „Mistrzowie Dydaktyki”. Zapraszam Cię również na swoją stronę www Lean Studying – portal efektywnego zarządzania karierą.

technologia chemiczna

inżynieria chemiczna i procesowa

recykling fosforu

krystalizacja

projektowanie instalacji przemysłowych

projektowanie procesowe

Dr inż. Anna Stanclik

Wydział Chemiczny

Katedra Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 42, bud. H6, pok. 115
e-mail: anna.stanclik@pwr.edu.pl
tel.: 71 320 34 97

 

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?

Sprawdź moje posty

  • Proces tutoringu rozwojowego obejmuje takie obszary jak rozwój interpersonalny, inteligencję emocjonalną czy rozwój kariery. Nasi studenci mają wiele możliwości, aby rozwijać się naukowo, zdobywać wiedzę oraz umiejętności techniczne. Równolegle ze zdobywaniem wiedzy, bardzo ważne jest nabywanie kompetencji miękkich i rozwojowych, ponieważ obszary te wzajemnie się przenikają.

  • Wybór studiów, a następnie planowanie kolejnych etapów edukacji i kariery zawodowej to nie lada wyzwanie. Pierwsze, ważne wybory masz już za sobą, ale wiele jeszcze na Ciebie czeka. Jeśli chcesz się dowiedzieć, na co zwrócić uwagę planując swoją ścieżkę kariery, zarówno na początku studiów jak i będąc już całkiem doświadczonym studentem/tką – zapraszam do lektury!

  • W tym wpisie przedstawiamy historię współpracy studenta (tutee) z jednym z tutorów naszej Uczelni dr. inż. Pawłem Piórkowskim. Paweł nie uczestniczy jako tutor w projektach “Mistrzowie Dydaktyki”, ale gorąco polecamy Ci wspólpracę z nim w ramach tutoringu. Jeśli jesteś studentem/tką Wydziału Mechanicznego – skontaktuj się wysyłając maila bezpośrednio do doktora Piórkowskiego.