f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Mgr Elżbieta Szczawińska

Wasi tutorzy   /  Elżbieta Szczawińska

Mgr Elżbieta Szczawińska

Tutor / język angielski

Jeśli jesteś zainteresowany językiem angielskim i chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze języka akademickiego i/lub specjalistycznego, zapraszam na cykl spotkań tutorskich ze mną.

 

Razem określimy tematykę, która z Twojego punktu widzenia jest dla Ciebie najistotniejsza. Możemy skoncentrować się nad leksyką bądź gramatyką języka, a może jesteś zainteresowany strukturą prezentacji i wystąpień akademickich albo chcesz się specjalizować w debatach? Przyjdź na pierwsze spotkanie! Prowadzę tutoring akademicki.

 

Jestem zafascynowana Szkocją, więc jeśli i Ty  jesteś zainteresowany Szkocją, nasze spotkania po angielsku możemy konstruować odwołując się do przykładów ze szkockiej telewizji, prasy, historii, kultury oraz wynalazków.

 

Cenię ludzi otwartych i pracowitych i takich zapraszam na spotkania tutorskie ze mną.

Tutoring:

akademicki

Mgr Elżbieta Szczawińska

Studium Języków Obcych

Zespół Języka Angielskiego

email: elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 -39-80

budynek H-4, pokój 303

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?

Sprawdź moje posty

  • Jak wygląda tutoring językowy i dlaczego warto się na niego zdecydować? W tym wpisie opowiem Ci o swojej współpracy z Markiem i Wojtkiem – studentami dwóch zupełnie różnych kierunków. Ich motywacje do przystąpienia do programu tutoringowego były inne. Bez względu na to jaki Ty postawisz sobie cel: akademicki czy rozwojowy pamiętaj, że nauka to dialog. Tylko dzięki niemu będziesz w stanie odpowiednio przekazywać swoje myśli, prezentować projekty, prowadzić dyskusje. Dialog to podstawa w edukacji.