f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Zapraszamy też na

Dr inż. Joanna Budzisz

Wasi tutorzy   /  Joanna Budzisz

Dr inż. Joanna Budzisz

Tutor / elektrotechnika

Tutoring akademicki, rozwojowy, a może jednak mieszany akademicko rozwojowy? Jakiego potrzebujesz?

 

Biorąc pod uwagę moją pracę zawodową, jak i zainteresowania, mogę zaproponować Ci pracę w modelu tutoringowym z w/w zakresów tematycznych, zarówno w formie spotkań indywidulnych, jak i grupowych, wspólne rozwiązywanie problemów w laboratorium jak i podczas zadań dodatkowych. Sprawdź, jaka forma najbardziej Ci odpowiada i napisz, znajdziemy najlepszą drogę Twojego rozwoju.

Tutoring:

naukowy

Jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Wrocławskiej. Na co dzień prowadzę zajęcia dydaktyczne: wykładowe oraz laboratoryjne z zakresu elektrotechniki oraz urządzeń i nowoczesnych aparatów elektrycznych. Naukowo interesuję się jednak nie tylko zjawiskami fizycznymi w elektrotechnice, ale także oddziaływaniem prądu na ciało ludzkie oraz metodami rehabilitacyjnymi i diagnostycznymi, które wykorzystują prąd elektryczny jak tDCS, EEG itd. Interesuję się badaniami interdyscyplinarnymi, uwzględniającymi wiele perspektyw spojrzenia na ten sam problem. Bardzo lubię pracę w grupie specjalistów z różnych dziedzin. Jestem aktywną osobą, która cały czas kształci się i dba o swój rozwój nie tylko zawodowy, ale i osobisty.

zjawiska łączeniowe w próżni

bezpieczeństwo elektryczne

nowoczesne aparaty elektryczne

oddziaływanie prądu na ciało ludzkie

sieć elektryczna w mózgu człowieka

Dr inż. Joanna Budzisz

Wydział Elektryczny

Katedra K36

email: joanna.budzisz@pwr.edu.pl

tel.: 71 320 29 63

budynek D20, pokój 712

Tutoring i edukacja spersonalizowana – czy to dla mnie?

Jak zacząć współpracę z tutorem?